Crackler

2. prosince 2015 v 19:42 | Alfaraptor |  TriStar
Původní název: Crackler

Druh: monstrum tvořené elektromagnetickou energií

Potrava: negativní myšlenky a pocity svého stvořitele

Výška: 50 - 60 metrů

Délka: 60 - 70 metrů

Hmotnost: (nedefinovatelná)

Status: mrtvý (1998)


Charakteristika

Crackler je elektromagnetické monstrum, které se zhmotnilo přes vztek nahromaděný v podvědomí autobusového technika Sidneyho Walkera. Jméno tohoto monstra by se dalo přeložit jako "Prskavec".


Viděli jste už ošklivější sochu psa v nadživotní velikosti?

Bezzubou tlamu lemuje z každé strany srpovitě zahnutý kel, z horní čelisti vyrůstá nápadný roh. Po stranách hlavy jsou rozmístěny tři páry stopkatých očí. Na krku je patrných šest párů žaberních oblouků. Lopatky jsou nápadně zvětšené. Z oblasti kříže vyrůstají dva páry šípovitých útvarů. Ocasní část se dvěma páry ostnů je vidlicovitě ukončena. Přední pár končetin je delší, v oblasti zápěstí a vnitřní strany loktů vybaven hroty, na každém prstu má dva drápy. Zadní dva páry končetin mají na stehnech po třech ostnech a na každém chodidle dva drápy.


"A teď, mladý Godzillo, zemřeš."

Crackler je schopný generovat elektrickou energii pomocí svých příústních klů a předních končetin. Dokáže také absorbovat enegii z okolí, čímž zvětší svoji velikost, jak se tomu stalo po absorbování Godzillova atomového dechu.


Crakckler absorbuje Godzillův atomový dech

Crackler sdílí mnoho podobných vlastností s monstrem zvaným Gabara z filmu Godzilla, Minilla, Gabara: Útok všech monster z roku 1969. Jedná se zejména o podobný řev znějící jako smích a také fakt, že jsou oba výplodem něčí fantazie.


Gabara ve svém prvním a jediném filmu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám Crackler?

Ano 0% (0)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama