Seriál Godzilla - Hon na ještěra

22. února 2017 v 18:02 | Alfaraptor |  TriStar
Původní název: Lizard Season

Premiéra: 11. 3. 2000

Stopáž: 22 minut

Scénář: Robert Skir

Hudba: Jim Latham

Režie: Alan Caldwell


Děj

Nickův odvěký nepřítel Cameron Winter vysvobozuje z vězení trojici lovců, která se v minulosti pokusila ulovit Godzillu. Jelikož na Wintera jejich předešlý počin udělal dojem, poskytuje jim k polapení monstra tři roboty zvané Ještěrobijci, kteří jsou vybaveni pro různá prostředí. Ještěrobijec 1humanoidní tvar, Ještěrobijec 2 je obojživelný a Ještěrobijec 3lehčí plátování pro pohyb ve vzduchu. Na základně týmu H.E.A.T. probíhá hádka mezi Nickem a Monique, jeikož Nick nesouhlasí s tím, jak agentka vybavuje Heat Seeker různými zbraňovými systémy. Godzilla vyráží ze svého doupěte jako střela a tým ho na lodi následuje. Monstrum je napadeno Ještěrobijci a H.E.A.T. žádá o pomoc majora Hickse. Armádní helikoptéry však místo na útočníky střílí na Godzillu. Winter lovce varuje, že pokud neskolí Godzillu sami, postará se o to, aby se vrátli zpět do vězení. Ti proto opětují palbu na helikoptéry, což poskytuje Godzillovi šanci uprchnout.


Lovci a jejich kořist

H.E.A.T. zachraňuje z vody majora Hickse, který pilotoval jednu ze sestřelených helikoptér. Nick má tušení, že za útokem na Godzillu stojí Winter. Randymu se daří nabourat do Winterova systému, Winter toho ale využívá ve svůj prospěch a získává kontrolu nad plně vyzbrojeným Heat Seekerem, který obrací proti Godzillovi. Monique naštěstí způsobuje zkrat v systémech lodi a Nick uklidňuje Godzillu chystajícího se spálit loď na popel.


Těsný únik

Tým s majorem Hicksem se rozděluje na menší skupiny, aby se mohli vypořádat s jednotlivými Ještěrobijci. Randy a Monique zneškodňují obojživelného Ještěrobijce 2 střelou připojenou k batyskafu. Mendel a Elsie pomocí N.I.G.E.L.a zkratují systémy Ještěrobijce 3. Nick za asistence majora Hickse proniká do útrob Ještěrobijce 1, kde bojuje s jeho pilotem. Nakonec je zachráněn Godzillou, který trhá pilotní kabinu na kusy. Všichni piloti jsou zatčeni a vracejí se do vězení. K Nickově velké nevoli Winter uniká zatčení a odprodává technologii Ještěrobijců armádě.


Godzillova nová oblíbená hračka


Kam dál?

< | Důvěřuj, ale prověřuj | Rozcestník filmů a epizod | Balada Gens du marais | >

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama