Létající Gigan

1. srpna 2017 v 15:53 | Alfaraptor |  TriStar

Původní název: Flying Gigan

Druh: blíže nespecifikovaný zmutovaný tvor připomínající netopýra

Předpokládané pohlaví: samec

Potrava: maso (?)

Výška (odhad): 90 metrů

Hmotnost (odhad): 250 tun

Rozpětí křídel (odhad): 180 metrů


Charakteristika

Název tohoto monstra je poctou kybernetickému vesmírnemu monstru Giganovi, který se poprvé objevil ve filmu Godzilla vs. Gigan: Rozkaz k zničení Země z roku 1972.


Létající Gigan nad sochou Svobody

Kulaté hlavě dominuje obří tlama s výraznými dvěma páry zahnutých špičáků obsahujících jed a dvěma trojicemi menších zubů v dolní čelisti. Na obou čelistech se nachází pár vouskovitých útvarů s pravděpodobně smyslovou funkcí. Bizarně vypadající oči zajišťující výborný zrak, jsou umístěny po stranách hlavy. Krátké zavalité tělo je zakončeno ocasem, u jehož kořene se nachází pár ploutvovitých útvarů. Horní končetiny jsou přeměněny v křídla tvořená kožnatou blánou nataženou mezi čtyřmi prsty, pátý netvoří plochu křídla a je zakončený drápem. Místo dolních končetin má monstrum zvláštní chapadla vyrůstající z hrudi.


Godzilla bojuje pod vodou s Létajícím Giganem

Kromě vynikajícího zraku a jedových zubů není známo, zda Létající Gigan disponuje nějakými dalšími zvláštními schopnostmi. Na obrázku nad tímto odstavcem je vidět, jak pod vodou bojuje s Godzillou, není však jisté, zda se ve vodě dokáže pohybovat nebo do ní byl vtažen Godzillou. V Intru je vidět, jak prolétá kolem sochy Svobody a přidává se k dalším monstrům v boji proti Godzillovi.


Designový návrh Létajícího Gigana s odlišným barevným schématem
Autor: Fil Barlow

Některé aspekty designu Létajícího Gigana lze zahlédnout u několika mutací, které se objevily v různých epizodách seriálu. Jedná se především o Obřího netopýra (křídla), Mrazivou Mantu (ploutve u kořene ocasu) a Zmutoavanou medůzu (tlama s výraznými zuby).


Obří netopýr


Mrazivá Manta


Zmuovaná medůza


Kam dál?
<| Rozcestník mutací a monster | Červ Manda |>

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dinosaurss dinosaurss | Web | 2. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

Ty mutace vypadají opravdu velmi pozoruhodně.. Obří netopýr se jeví až majestátně. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama