Únor 2018

Dale, Hank a Bill

14. února 2018 v 14:17 | Alfaraptor |  TriStar
Jména: Dale, Hank a Bill (příjmení neznámá)

Data narození: neznámá

Rodina/vztahy: neznámé

Povolání/Role: lovci, kteří přijeli ulovit Godzillu


"Neříkal jsem vám, že se New York hemží potvorama?"
- Dale se obrací ke svým kolegům a komentuje televizní reportáž o výskytu Obřích potkanů v New YorkuZleva: Dale, Hank a Bill

Dale, Hank a Bill jsou tři lovci z Pensylvánie, kteří se vypravili do New Yorku ve svém pickupu naloženém nelegálně drženými zbraněmi ulovit Godzillu. Během cesty se z televizních zpráv dozvěděli o výskytu Obřích potkanů v ulicích města a vydali se je hledat. Po čase narazili na Godzillu pronásledujícího jednoho z potkanů. Dale vypálil na obřího ještěra střelu z raketometu, ta ale svůj cíl minula a místo toho zasáhla a poškodila zrenovovaný vrchol mrakodrapu Chryser Building. Lovci se poté vydali do podzemních prostor metra, kde se setkali s týmem H.E.A.T. a kde byli napadeni potkanem, kterého stopovali. Když agentka Monique DuPre zvíře zneškodnila šípem naplněným sedativem, začala si trojice lovců nárokovat úlovek, neuvědomujíce si závažnost situace. Během hádky skupinu obklíčila tlupa potkanů a lovci spolu dr. Tatopoulosem a agentkou DuPre byli odvlečeni do jejich doupěte, odkud byli potom, co se Godzilla postaral o potkany, zachráněni majorem Hicksem. Za poškození vrcholu mrakodrapu Chryser Building nelegálně drženými zbraněmi byli lovci posláni do vězení.


Lovci jsou zatčeni za způsobené škody

Ředitel společnosti Solstice Technologies, Cameron Winter, umožnil lovcům po nějaké uniknout z vězení. Poskytl jim trojici strojů nazvaných Ještěrobijci, s jejichž pomocí mohli Godzillu pronásledovat na souši, ve vodě i ve vzduchu. Společným úsilím týmu H.E.A.T., majora Hickse a Godzilly byly však všechny tři stroje zneškodněny a lovci posálni zpět do vězení, jelikož Winterův personál prohlásil, že stoje ukradli.


Winter vyhlašuje lovcům pohotovost


"Tak a teď se podíváme, jakou barvu má tvoje krev, ještěrko."
- Dale se v Ještěrobijci 1 chystá zaútočit na Godzillu


Postavě Dalea v seriálu propůjčil hlas americký herec Ronny Cox (*1938), postavě Hanka v seriálu propůjčil hlas americký herec Bob Joles (*1959) a postavě Billa propůjčil v seriálu hlas americký herec Tom Kenny (*1962).


Zleva: Ronny Cox, Bob Joles a Tom Kenny
Zdroj


Související články


Kam dál?
<| Cameron Winter | Rozcestník postav | Dr. Alexander Preloran |>


Cameron Winter

9. února 2018 v 16:17 | Alfaraptor |  TriStar
Jméno: Cameron Winter

Datum narození: neznámé

Rodina/Vztahy: neznámé

Povolání/Role: ředitel společnosti Solstice Technologies


"Oba víme, že zbraně založené na mutacích jsou naše budoucnost. Nebylo by lepší být před ostatními o krok napřed?"
- Winter se pokouší přimět dr. Tatopoulose a tým H.E.A.T., aby pro něj pracovaliCameron Winter

Cameron Winter, ředitel společnosti Solstice Technologies zabývající se biotechnologiemi a robotikou, je dle slov dr. Elsie Chapman "jeden z nejatraktivnějších a nejbohatších výkoných ředitelů, nemluvě o tom, že je to techno-guru." Winter navštěvoval stejnou vysokou školu jako dr. Nick Tatopoulos, pro kterého vymyslel přezdívku "Niklák", jelikož mu předpovídal, že si během své kariéry víc nevydělá. Aby si ověřil spojitost mezi Godzillou a týmem H.E.A.T. a zároveň otestoval svůj nejnovější vynález, nalákal Godzillu následovaného týmem v Heat Seekeru k hromadě ryb a zaútočil na obřího ještěra letkou Kybermuch. Když si Winter vše potvrdil, nabídl týmu H.E.A.T., aby pro něj pracoval a chtěl Godzillovi aplikovat neurostimulátor, kterým by ho údajně bylo možné zpacifikovat, kdyby se vymkl kontrole. Jelikož však dr. Tatopoulos z vlastní zkušenosti věděl, že vše ve spojitosti s Cameronem Winerem má nějaký háček, za celý tým nabídku i neurostimulátor odmítl.


Winter provází tým H.E.A.T. po svém zařízení

Později nechal Winter vyprovokovat Godzillu pomocí ponorky vysílající vysokofrekvenční zvuk, aby zaútočil na tým H.E.A.T., což přimělo jeho členy začít uvažovat o použití neurostimulátoru. Randy se za zády dr. Tatopoulose vydal za Winterem, který mu na oplátku slíbil, že zařídí, aby byl přijat zpět na školu, ze které byl vyloučen. Randy pak pomocí robota N.I.G.E.L.a aplikoval neurostimulátor do Godzillova ucha. Ukázalo se však, že Winter Randyho podvedl a že pomocí neurostimulátoru získal plnou kontrolu na Godzillovými motorickými funkcemi a následně ho přiměl zaútočit na vojenskou základnu Fort Berkley, aby pak mohl armádě prodat nové vybavení jako náhradu za škody způsobené Godzillou. Winterův plán je nakonec překazen Randym, který přeprogramoval Kybermouchy, které odstranily Godzillův neurostimulátor a upozornil na Wintera majora Hickse, který vyslal vojenskou policii, aby Wintera zatkla.


Winter je zatčen příslušníky vojenské policie

Winter byl z vězení nakonec podmínečně propuštěn a vytvořil hybridní klon Godzilly. Jeho kůže byla odolná proti Godzillovu atomovému dechu a schopná splynout s jakýmkoliv prostředím, což tomuto Chameleonovi, jak byl nazván Randym Hernandezem, poskytovalo dokonalé maskování. Chameleon ovládaný neurostimulátorem byl vyslán působit škody na pomezí států New York, New Jersey a Connecticut, kde byl očitými svědky kvůli svému podobnému vzhledu mylně identifikován jako Godzilla. To bylo součástí Winterova plánu, který zahrnoval omámení Godzilly sedativy obsaženými v připravené hromadě ryb, jeho střet s Chameleonem, z něho by hybrid vzešel jako vítěz a následný prodej Chameleona armádě. Tentokrát Winterův plán překazil agent Francouzské tajné služby Phillipe Roaché, který zasáhl Chameleona střelou s chemickým činidlem, jejímž účinkem hybrid zkameněl a následně se rozpadl na kusy. Winter byl dopaden dr. Tatopoulosem na své lodi kotvící poblíž základny týmu H.E.A.T. na Staten Islandu, odkud však stihl uniknout těsně předtím, než aktivoval sebedestrukci plavidla.


Godzilla bojuje s Chameleonem

Po neúspěchu s Chameleonem Winter zařídil útěk z vězení pro tři lovce Dalea, Hanka a Billa, kteří se už v minulosti pokusili ulovit Godzillu. Poskytl jim trojici strojů nazvaných Ještěrobijci, s jejichž pomocí mohli Godzillu pronásledovat na souši, ve vodě i ve vzduchu. Společným úsilím týmu H.E.A.T., majora Hickse a Godzilly jsou všas všechny tři stroje zneškodněny a lovci posálni zpět do vězení. Winter, k nevoli dr. Tatopoulose, opět uniká zatčení, jelikož jeho personál prohlásil, že lovci stroje ukradli a odprodal technologii Ještěrobijců armádě.


Ještěrobijci


"Cink-cink!"
- citoslovce, kterým Winter napodobuje zvuk pokladny, když se chlubí, jakou uzavřel výhodnou obchodní dohodu


Postavě Camerona Wintera propůjčil hlas americký herec David Newsom (*1962).


David Newsom


Související články

Solstice Technologies


Kam dál?
<| Generál Albondiga | Rozcestník postav | Dale, Hank a Bill |>


Generál Albondiga

6. února 2018 v 19:58 | Alfaraptor |  TriStar
Jméno: Albondiga (křestní jméno neznámé)

Datum narození: neznámé

Rodina/Vztahy: neznámé

Povolání/Role: diktátor středoamerického státu Costa Rojo


"Silencio! A uhněte z cesty!"
- generál Albondiga nařízuje týmu H.E.A.T., aby se nepletl do cesty palbě na Godzillu a El Gusana GiganteGenerál Albondiga

Despotický generál Albondiga dopomohl stvoření obřího červa El Gusana Gigante. Tento zástupce fauny žijící v Costa Rojo narostl do gigantických rozměrů díky konzumací místního druhu orchideje. Když došlo ke střetu Godzilly s El Gusanem, generál nedbal na rady dr. Tatopoulose a použil proti bojujícím mutacím střelu s extraktem z orchidejí, která Godzillovi ublížila, ale El Gusana ještě více posílila. Později se generál se svými muži vydal pronásledovat agentku DuPre a Randyho Hernandeze z týmu H.E.A.T., kteří z jeho vojenské základny odcizili vzorek extraktu. Dvojice své pronásledovatele zastavila vysypáním odpadu z popelářského vozu, v němž předtím základnu infiltrovali.


Generál Albondiga zavalený odpadem

Druhá a zároveň poslední konfrontace generála s týmem H.E.A.T. nastala, když se členové týmu snažili vylákat El Gusana na otevřené prostranství, kde by podlehl silnému slunečnímu žáru. Generál obvinil dr. Tatopulose a jeho společníky z krádeže zbraní a chystal El Gusana zasáhnout další střelou s orchidejovým extraktem, Randymu Hernandezovi se ale nakonec podařilo změnit kurz střely, aby nezsáhla svůj cíl. Po příchodu uzdraveného Godzilly, který se vypořádal s obřím červem, generál Albondiga ochromený strachem z obřího ještěra upadl do mdlob.


Vojáci spěchají generálu Albondigovi na pomoc


"Vměšování se do našich záležitostí nebude déle tolerováno."
- slova generála Albondigy před vypálením druhé střely na El Gusana Gigante


Postavě generála Albondigy propůjčil hlas americký herec Tony Plana (*1952).


Tony Plana


Související článkyKam dál?
<| Dr. Felix Hoenikker | Rozcestník postav | Cameron Winter |>


Dr. Felix Hoenikker

6. února 2018 v 12:19 | Alfaraptor |  TriStar
Jméno: Felix Hoenikker

Datum narození: neznámé

Rodina/Vztahy: neznámé

Povolání/Role: výzkumník Manhattanského institutu pokročilých technologií


"Nanotechnologické ovladače. Mikroskopické obvody použité k ovládání kolonie mikrobů. Mikrobi konzumují produkty založené na ropě podobným způsobem, jako ropou se živící bakterie likvidují ropné skvrny, jen mnohem rychleji."
- dr. Hoenikker představuje své řešení odpadové krize, která postihla New YorkDr. Felix Hoenikker

Dr. Felix Hoenikker je tvůrcem Nanotechnologických ovladačů, jejichž prostřednictvím lze ovládat kolonii mikrobů živící se produkty založenými na ropě. Jeho nadřízený, Dean Whitehead, správce Manhattanského institutu pokročilých technologií, spatřil v Hoenikkerově vynálezu východisko z odpadové krize, jejímž řešením byl pověřen starostou New Yorku, Georgem Ebertem. Pod nátlakem a výhružkami správce Whiteheada byl dr. Hoenikker donucen použít kolonii mikrobů opatřených ovladači, které ještě neměl šanci řádně otestovat a doladit kontrolu regeneračního procesu mikrobů. Během pokusného vypuštění mikrobů před zraky starosty a městského zastupitelstva se kolonie vymkla kontrole a narostla do obřích rozměrů. Dr. Hoenikker poté spolupracoval s týmem H.E.A.T. dr. Tatopoulose na zničení Nanotechnologického tvora, v něhož se kolonie vyvinula a poskytl týmu ovládací protokoly, které posloužily k vytvoření počítačového viru použitého k ochromení tvora.


Dr. Hoenikker, správce Whitehead a starosta Ebert přihlížejí vypuštění kolonie mikrobů


"Ještě jednu takovou hloupou poznámku a předhodím vás té věci!"
- dr. Hoeniker okřikuje správce Whiteheada, který nesouhlasí s předáním ovládacích protokolů týmu H.E.A.T.


Postavě dr. Felixe Hoenikkera v seriálu propůjčil hlas americký herec Grant Shaud (*1961).


Grant Shaud
Zdroj


Související článkyKam dál?
<| Victor "Bivoj" Palotti | Rozcestník postav | Generál Albondiga |>


Victor "Bivoj" Palotti

4. února 2018 v 14:59 | Alfaraptor |  TriStar
Jméno: Victor Palotti

Datum narození: neznámé (někdy kolem roku 1963)

Rodina/Vztahy: Lucy Palotti (manželka), KD Palotti (syn z alternatiní budoucnosti)

Povolání/Role: kameraman televeizní stanice WIDF


"Ježišmarjájosef, to je... to je.. kus!"
- Bivoj je ohromen velikostí GodzillyVictor "Bivoj" Palotti

Victor Palotti, přezdívaný Bivoj (v originále Animal), pochází ze čtvrti Bensonhurst nacházející se newyorkském městském obvodu Brooklyn. Se svojí manželkou Lucy a jejich společnou kamarádkou Audrey Timmonds pracuje v televizní stanici WIDF, kde zastává funkci kameramana. V roce 1998 se stal prvním člověkem, který pořídil záběry neznámého obřího tvora, později nazvaného Godzilla, který se objevil v ulicích New Yorku. Tento odvážný čin ho však téměř stál život, jelikož ho Godzilla málem zašlápnul.


Bivoj se podruhé narodil

Bivoj za své hrdinství sklidil od kolegů obdiv a uznání, ne však od své manželky. Krátce poté byl vyslán, aby z helikoptéry natočil záběry evakuace Manhattanu, kde se Godzilla poprvé objevil. Když došlo vyloučení dr. Tatopoulose z vědeckého týmu studujícího Godzillu kvůli reportáži o monstru obsahující tajné informace, které odcizila Audrey, tak se Bivoj pustil do proásledování taxíku, do něhož vědec nastoupil, aby odjel na letiště. Místo toho však dorazil ke skladišti, kam jako Bivoj zjistil, byl dr. Tatopoulos unesen agentem Francouzské tajné služby Phillipem Roachém, který chtěl Tatopoulosovi pomoci najít a zničit Godzillovo hnízdo.


Bivoj sleduje dění ve skladišti

S nově nabytými informacemi se Bivoj vrátil k Audrey, která se trápila nad tím, co způsobila a nabídl jí možnost vše odčinit, když s ním půjde ve stopách dr. Tatopoulose a Roachého a získají záběry hnízda. Audrey nakonec souhlasila a přes systém tunelů newyorkského metra dorazili až k stadionu Madison Square Garden, který si Godzilla vybral za své hnízdo. Při útěku před líhnoucími se mláďaty se setkali s dr. Tatopoulosem a agentem Roachém, který Bivojovi rozbil kameru, aby už na veřejnost neuniklo více záběrů Godzilly. Čtveřice se před mláďaty zavřela ve sportovním studiu nad stadionem, odkud Audrey, za asistence Bivoje za kamerou, odvysílala v živém vstupu záběry hnízda a rozhovor s dr. Tatopoulosem, který žádal armádu, aby byla budova zničena. Po shlédnutí reportáže dal plukovník Hicks rozkaz k vybombardování Madison Square Garden, z niž skupina stačila uniknout v poslední chvíli.


Bivoj obsluhující kameru ve studiu

Výbuch budovy přilákal Godzillu, který si chtěl na lidech vybít svoji frustraci kvůli zabitým potomkům. Čtveřice nasedla do taxíku řízeného Roachém. Pomocí taxikářských rádiových frekvencíkontaktovali armádu a navedli Godzillu na Brooklynský most, kde byl zabit střelami stíhaček F-18 Hornet. Bivoj později ke svému zklamání zjistil, že mu Roaché v nestřeženém okamžiku vytáhl z kamery, kterou si vzal ze studia, kazetu se všemi záběry Godzilly a hnízda, kterou mu prý "hodlá vrátit, až z ni něco vymaže."


Ani při hrozícím nebezpečí Bivoj nepřestává natáčet

Potom, co Audrey získala u WIDF místo reportérky, se Bivoj stal jejím kameramanem. Při honbě za zpravodajskými senzacemi se stali svědky mnoha zvláštních událostí, v nich figuroval tým H.E.A.T. vedený dr. Tatopoulosem, přežívající potomek Godzilly a mnoho podivných mutací ohrožujících svět.


Audrey a Bivoj s údivem hledí na přežívajícího potomka Godzilly

V alternativní budoucnosti, kdy byl svět ovládnut nebezpečnými mutacemi zvanými D.R.A.G.M.A., které vyhubily většinu života na Zemi, se Bivoj stal jedním z mnoha pohřešovaných, kteří těmto tvorům zřejmě padli za oběť. Zanechal po sobě manželku a syna pojmenovaného KD Palotti.


KD Palotti


"Proč mi tohle pořád všichni dělají?"
- Bivoj si stěžuje na to, že mu agentka Monique DuPre zakázala nátačet uvnitř Heat Seekeru


Postavu Victora "Bivoje" Palottiho ve filmu ztvárnil americký herec Hank Azaria (*1964) a v seriálu mu propůjčil hlas americký herec Joe Pantoliano (*1951). V českém znění filmu mu propůjčil hlas herec Jan Šťastný (*1965).


Hank Azaria
Zdroj


Související články

Kam dál?
<| Audrey Timmonds | Rozcestník postav | Dr. Felix Hoenikker|>


Audrey Timmonds

3. února 2018 v 16:50 | Alfaraptor |  TriStar
Jméno: Audrey Timmonds

Datum narození: neznámé (někdy kolem roku 1973)

Rodina/Vztahy: dr. Niko "Nick" Tatopoulos (přítel)

Povolání/Role: asistentka reportéra Charlese Cainmana/reportérka televizní stanice WIDF


"Ale já umím být tvrdá!"
- Audrey se neúspěšně snaží dokázat svým přátelům, Lucy a Victoru "Bivoji" Palottiovým, že si dokáže stát za svýmAudrey Timmonds

Audrey byla dívka z malého městečka v Ohiu, která už od malička toužila být slavnou reportérkou. Na střední škole se jako členka školního časopisu setkala s Nickem Tatopoulosem, když psala článek o jeho protijaderné demonstraci. Oba se do sebe na první pohled zamilovali a jejich vztah trval čtyři roky, až do roku 1990, kdy došlo k rozchodu krátce poté, co ji Nick požádal o ruku. Audrey se následně vydala z Ohia do New Yorku, kde někdy kolem roku 1994 přijala místo asistentky Charlese Cainmana, moderátora hlavní zpravodajské relace na málo významné televizní stanici WIDF. S nadějí na získání postu reportérky Audrey pracovala pro Cainmana přes čas a o víkendech, nakupovala pro něj a venčila jeho psa, avšak když svého šéfa požádala v roce 1998 o povýšení, řekl jí, že jedině, pokud s ním půjde na rande, což nakonec odmítla.


Audrey žádá Cainmana o povýšení

Později v restauraci uviděla se svými kolegy Lucy a Victorem "Bivojem" Palottiovými v televizní reportáži svého bývalého přítele v souvislosti se záhadným potopením rybářské lodi, jen okamžik před tím, než se z moře u Manhattanu vynořil obří tvor zanechávající za sebou zkázu. Audrey vytušila, že by tohle mohla být její šance, jak prorazit jako reportérka a proto se s ukradeným novinářským průkazem svého šéfa vydala vyhledat Nicka. Bývali partneři se potkali v lékárně, kde dr. Tatopoulos nakupoval těhotenské testy kvůli ověření své teorie týkající se tvora. Poněkud překvapený setkáním pozval Audrey na čaj do svého stanu ve vojenském velitelství. Zde Audrey pověděl vše, co incidentu věděl, včetně nového zjištění, že je tvor březí a že nejspíš naklade vejce. Když to odešel oznámit plukovníku Hicksovi, Audrey z Tatopoulosova stanu odcizila videokazetu s citlivými materiály o tvorovi a vytvořila z nich předtočenou reportáž, která měla být odvysílaná ve zprávách. K jejímu překvapení však její šéf reportáž přetočil, aby to vypadalo že má on sám zásluhu na získaných informacích a zkomolil jméno tvora, které se objevilo ve výpovědi starého japonského námořníka z "Gojira" na Godzilla. Po odvysílání reportáže byl dr. Tatopoulos vyhozen z vědeckého týmu, což Audrey, která si nyní uvědomila, co provedla, velmi zasáhlo.


Setkání Audrey a Nicka po osmi letech

Audrey se naskytla příležitost odčinit, co způsobila, když jí kolega a kameraman Bivoj sdělil, že sledoval, jak byl dr. Tatopoulos unesen agentem Francouzské tajné služby, který chtěl vědci pomoci s nalezením hnízda a jeho zničením. Bivoj Audrey nabídl, aby je společně sledovali k hnízdu, o kterém by tak mohla informovat jako první, jelikož armáda považavala za prioritní nejdříve zničit samotného Godzillu. Přes systém tunelů newyorkského metra následovali dr. Tatopoulose a francouzského agenta Roachého k stadionu Madison Square Garden, který si Godzilla vybral za své hnízdo. Při útěku před líhnoucími se mláďaty se obě dvojice setkaly a schovaly do sportovního studia, odkud Audrey odvysílala v živém vstupu záběry hnízda a rozhovor s dr. Tatopoulosem, který žádal armádu, aby byla budova zničena. Po shlédnutí reportáže dal plukovník Hicks rozkaz k vybombardování Madison Square Garden, z niž skupina stačila uniknout v poslední chvíli.


Záběr z rozhovoru s dr. Tatopulosem

Výbuch budovy přilákal Godzillu, který si chtěl na lidech vybít svoji frustraci kvůli zabitým potomkům. Audrey a ostatní nasedli do taxíku řízeného Roachém. Pomocí taxikářských rádiových frekvencí kontaktovali armádu a navedli Godzillu na Brooklynský most, kde byl zabit střelami stíhaček F-18 Hornet. Nick a Audrey společně přihlíželi, jak z Godzilly pomalu vyprchává život, zatímco jejich vztah zase ožíval. Audrey Cainmanovi oznámila, že u něj jako asistentka končí a dr. Tatopoulos ji slíbil exkluzivní reportáž.


Nick a Audrey opouštějí mrtvého Godzillu

Audrey získala u WIDF pozici reportérky a Bivoj se stal jejím kameramanem. Po několika týdnech od incidentu, co se jí Nick neozýval, se rozhodli spolu s Bivojem vplížit na pozemek výzkumného zařízení dr. Tatopoulose na Staten Islandu, kde se setkali s posledním přežívajícím potomkem Godzilly. Než však Nick stačil zasáhnout, dorazila armáda, která tohoto nového Godzillu zdánlivě zabila.


Audrey a Bivoj se setkávají s Godzillou

Nick měl na Audrey a Bivoje vztek, protože si myslel, že armádu upozornili oni. Oba se však hájili tím, že neměli čas někho během tak krátké chvíle upozornit. Dr. Tatopoulos se poté se svým asistentem Randym Hernandezem a agentkou Francouzské tajné služby Monique DuPre vypravil hledat své kolegy dr. Cravena a dr. Chapman, kteří se ztratili během vyšetřování zvláštních útoků na Jamajce. Audrey s Bivojem se vydali v jejich stopách a stali se svědky souboje Godzilly, který, jak se ukázalo nakonec přežil, s mutací zvanou Crustaceous Rex, z něhož Godzilla vyšel jako vítěz.


Audrey, Bivoj a ostatní sledují souboj Godzilly a C-Rexe

Při spolupráci s týmem H.E.A.T. a Godzillou se cesty dr. Tatopoulose a Audrey střídavě spojují a rozcházejí. Když ji Nick podruhé požádal o ruku, Audrey opět odmítla s tvrzením, že jsou příliš zaměstnáni svou prací. Ačkoliv se ani jeden z nich nehodlá vzdát své kariéry pro toho druhého, oba pevně doufají, že by se z jejich vztahu jednoho dne mohlo stát mnohem víc.


Nick a Audrey si užívají vzácné společné okamžiky


"Bez ohledu na nás, nejdůležitější je, aby budova byla okamžitě zničena než se rozprchnou po celém městě. Živě z Madison Square Garden, Audrey Timmonds, Zprávy WIDF."
- závěr živého vstupu z Madison Square Garden o tom, jaké nebezpečí představují mláďata Godzilly


Postavu Audrey Timmonds ve filmu ztvárnila americká herečka Maria Pitillo (*1966) a v seriálu jí propůjčila hlas americká herečka Paget Brewster (*1969). V českém znění filmu jí propůjčila hlas herečka Eva Spoustová (*1965).


Maria Pitillo
Zdroj


Související články

Dr. Niko "Nick" Tatopoulos
Victor "Bivoj" Palotti


Kam dál?
<| Phillipe Roaché | Rozcestník postav | Victor "Bivoj" Palotti |>