Duben 2018

Solstice Technologies

27. dubna 2018 v 16:05 | Alfaraptor |  TriStar
Název: Solstice Technologies

Datum založení: neznámé

Sídlo: New York, USA

Zaměření: robotika a bioinženýrství

Vůdčí osoba: Cameron Winter

Status: aktivní (1999)


Název

Název této společnosti v překladu z angličtiny znamená "Technologie slunovratu." Jeho autorem je nejspíš sám výkonný ředitel společnosti, Cameron Winter.


Areál Solstice Technologies


Zaměstnanci

- Cameron Winter - výkonný ředitel společnosti
- Dale - pilot Ještěrobijce 1
- Bill - pilot Ještěrobijce 2
- Hank - pilot Ještěrobijce 3
- ochranka
- další personál


Cameron Winter


Zleva: Hank, Dale a Bill v pilotních uniformách


Příslušník ochranky


Personál


Zázemí a výbava

Díky Winterovu značnému kapitálu Solstice Technologies disponuje nejmodernějšími dostupnými technologiemi na poli robotiky a bioinženýrství. Dále také vlastní rozsáhlou flotilu lodí a ponorek. Společnost rovněž usilovala o možnost klonování lidí a pozměňování jejich genomu, avšak kvůli rozporům s americkou ústavou jí to nebylo umožněno.


Montážní linka armádních kybernetických dronů označovaných jako Kybermouchy


Biologická laboratoř


Portfolio

Robotika


BioinženýrstvíHistroie

Jednou z prvních známých zakázek této společnosti byla výroba špionážních dronů označovaných jako Kybermouchy pro armádu Spojených států amerických.


Kybermouchy v akci

Aby mohla společnost armádě prodat svou další techniku, nechal ředitel Winter zaútočit Godzillu ovládaného neurostimulátorem na vojenskou základnu Fort Berkley, kde zmutovaný ještěr svým atomovým dechem poničil zdejší armádní vybavení. Po odhalení podvodu byl Winter zatčen a poslán do vězení, odkud se dostal po zaplacení kauce.


Godzilla ovládaný neurostimulátorem útočí na základnu Fort Berkley

Dalším produktem společnosti byl modifikovaný klon Godzilly zvaný Chameleon, rovněž ovládaný neurostimulátorem. Tento tvor měl být armádě nabídnut ke koupi jako prostředek pro boj proti mutacím poté, co by úspěšně porazil skutečného Godzillu. Nakonec však byl zničen agentem Roachém z Francouzské tajné služby.


Střet Godzilly a Chameleona

Ačkoliv se ani další produkt, trojice strojů navržených k ulovení Godzilly souhrnně označovaných jako Ještěrobijci proti monstru neosvědčil, armáda nakonec tuto technologii odkoupila.


Godzilla čelí Ještěrobijcům

Posledním známým produktem společnosti je zmutovaný geneticky modifikovaný nosorožec Rhinosaurus vytvořený pro arénu pořadatele zápasů Maximiliana Spiela.


Rhinosaurus


Související článkyKam dál?
<| Tým H.E.A.T. | Rozcestník organizací a společností | Commoil |>


Vyhlášení výsledků Velikonočního pátrání

3. dubna 2018 v 11:02 | Alfaraptor |  Soutěže
Celý včerejší den jste měli možnost pokusit se nalézt zlaté vejce v rámci Velikonočního pátrání ukryté mezi články zde na blogu. Při hledání vám mohly pomoci tři indicie (obojživelné monstrum, smrt hlavního monstra, rok vydání filmu obsahuje číslo 8), které nakonec vedly k článku o filmu Vesmírné monstrum Gamera: Supermonstrum z roku 1980. Šťastnými nálezci se stali hned dva soutěžící - JPRex a Viza, které za úspěšné absolvování soutěže odměňuji diplomy:Oběma soutěžícím děkuji za účast a těším se, že se zase někdy setkáme u nějaké z dalších soutěží.

Velikonoční pátrání

2. dubna 2018 v 0:01 | Alfaraptor |  Soutěže

Vašim úkolem je nalézt zlaté vejce ukrývající se někde zde na blogu. Pokud se vám to podaří, tak do komentáře pod tímto článkem napište, kde jste ho objevili (například název článku, rubriky nebo rozcestníku). Šťastní nálezci budou odměněni speciálními tematickými diplomy.

Tři indicie, které vidíte níže, vám mohou pomoci při vašem hledání:

- obojživelné monstrum
- smrt hlavního monstra
- rok vydání filmu obsahuje číslo 8

Všem z vás, kdo se zúčastní, přeji hodně štěstí a nezapomeňte, že hledat můžete jen do dnešní půlnoci!

Tým H.E.A.T.

1. dubna 2018 v 15:46 | Alfaraptor |  TriStar
Původní název: H.E.A.T. (Humanitarian Environmental/Ecological Analysis Team)

Datum založení: 1998

Sídlo: Staten Island, New York, USA

Zaměření: studium a lov mutací

Vůdčí osoba: dr. Niko "Nick" Tatopoulos

Status: aktivní (1999)Logo týmu H.E.A.T.
Zdroj


Název

Název této organizace je složen z počátečních písmen slov Humanitární Environmentální/Ekologický Analyzační Tým. Vymysleli jej dr. Nick Tatopoulos a dr. Elsie Chapman. Podle původní verze navržené asistentem dr. Tatopoulose, Randym Hernandezem, měla tato zkratka znamenat Hodně výkonný Environmentální Atakující Tým (High-performance Environmental Attacking Team).


Logo

Autorem loga týmu H.E.A.T. je Randy Hernandez. První verze byla vytvořena na počítači oskenováním klasických uměleckých děl a zkombinováním jejich charakteristických designových prvků. Druhá verze byla vytvořena podobným způsobem, tentokrát za použití moderního umění. Na třetí a finální verzi loga použil Randy papír a tužku a vzniklo tak logo se siluetou Godzillovy hlavy a nápisem H.E.A.T.


Vývoj loga týmu H.E.A.T.


Členové

- dr. Nick Tatopoulos - biolog, vedoucí týmu
- dr. Mendel Craven - vynálezce a odborník na robotiku
- dr. Elsie Chapman - paleobioložka
- Randy Hernandez - systémový specialista
- Monique DuPre - poradkyně v taktických záležitostech


Členové týmu H.E.A.T. a Godzilla
Zleva: dr. Mendel Craven, dr. Elsie Chapman, dr. Nick Tatopoulos, Randy Hernandez, Monique DuPre


Zázemí a výbava

Základna týmu H.E.A.T. se nachází v bývalých prostorách přepravní společnosti Staten Island Star na Staten Islandu, které měly být původně určeny k demolici. Prostřednictvím agenky DuPre má tým přístup k nejmodernějším zbraním a technice. Při cestách za mutacemi nejčastěji používají výzkumné plavidlo zvané H.E.A.T. Seeker vybavené miniponorkami a H.E.A.T.koptérou. K tomu také disponují vynálezy dr. Cravena, z nichž největší přínos má robot N.I.G.E.L., především pro své průzkumné a analyzační vlastnosti.


Základna týmu H.E.A.T. na Staten Islandu


H.E.A.T. Seeker


N.I.G.E.L.


Historie

Tým H.E.A.T. založili dr. Nick Tatopoulos, dr. Elsie Chapman a dr. Mendel Craven. Ti v minulosti tvořili vědecký tým studující prvního Godzillu, který se objevil na Manhattanu na začátku léta roku 1998. Po smrti tvora byl tým majorem Hicksem rozpuštěn. V návaznosti na výskyt dalších mutací, počínaje objevením přeživšího mláděte prvního Godzilly, trojice vědců obnovila svoji spolupráci, tentokrát se k nim však přidali asistent dr. Tatopoulose, Randy Hernandez a Monique DuPre, agentka Francouzské tajné služby. Tým si vytyčil za cíl, pomáhat na místech, kde byl nahlášen výskyt mutací nebo jiných zvláštních tvorů. Mezi dr. Tatopoulosem a přeživším Godzillou vznikl velice úzký vztah, kvůli kterému monstrum doprovází tým na všech jeho cestách a chrání ho před jakýmkoliv nebezpečím.


Tým H.E.A.T. v akci proti Obřím termitům


Související články


Kam dál?
| Rozcestník organizací a společností | Solstice Technologies |>